Светоилијски Меморијални Турнир-Драган Максић

У Знак сећања на Драгана Максића Максу(Гагу),турнир од 2017. године носиће његово име.

 

Резултати првог дана такмичења:

28.јул.2017.

Максини Другари-Та екипа(Макце) 8-2

Печаница-Макце 3-9

Резултати другог дана такмичења:

29.јул.2017.

Јоле тон(Божевац)-Фк Шапине 5-2

Костоломци(Макце)-Саша Такси(Макце) 3-7

Мустапић-Божевац 3-0 сл.

Резултати трећег дана такмичења 30.јул:
Ас Арсић-Дрим тим(Раброво) 4-2
Максини Другари-Печаница 9-4
Црвени Ђаволи(Душанић)-Инвалиди(Макце) 10-4

Резултати четвртог дана такмичења 31.јул:
Доња Мала(Бискупље)-Инвалиди 2-8
Та екипа(Макце)-Печаница 3-2
Оркестар Зорана Зарића(Топловник)-Царевац 5-2

Резултати петог дана такмичења 3.август:
Саша Такси-Шапине 5-8
Ас Арсић-Бск Божевац 6-2
Царевац-Раброво 0-3с

Резултати шестог дана такмичења 4.август:
Јоле тон(Божевац)-Саша Такси 8-3
Оркестар Зорана Зарића(Топловник) -Дрим Тим(Раброво) 2-9

Резултати седмог дана такмичења 5.август:
БСК Божевац-Дрим тим 1-8
Ас Арсић-Фк Царевац 6-6
Пољ.Газдинство Радиша Стокић 5-8

Резултати осмог дана такмичења 6.август:
Костоломци-Шапине 2-9
Та екипа-Макце 5-6
Пољ газдинство Радиша Стокић -Инвалиди 4-3

Резултати деветог дана такмичења 8. август:
Пољ.Газдинство Радиша Стикић Доња Мала(Бискупље) 9-6
Јоле Тон-Костоломци 7-3
ПИОНИРИ-
МЛАДЕ НАДЕ МАКЦЕ-РАБРОВСКИ МОМЦИ РАБРОВО 6-1

Резултати десетог дана такмичења 9. август:
БСК Божевац-Царевац 7-2
Оркестар Зорана Зарића -АС Арсић 4-10
Максини Другари-Макце 2-1

Новоформиране групе
ГРУПА 1
Јоле тон Божевац
Пољопривредно Газдинство Радиша Стокић
-Макце
Та екипа-Макце

ГРУПА 2
Црвени Ђаволи Душанић
Макце
Саша Такси-Макце

ГРУПА 3
АС Арсић-Раброво
Фк Шапине
Трећепласирана екипа групе д

ГРУПА 4
Максини Другари
Дрим Тим
Инвалиди-Макце

Резултати једанаестог дана такмичења 10. август:
Оркестар Зорана Зарића -Бск Божевац 4-4(2-1)
Ас Арсић-Фк Шапине 2-4
Црвени ђаволи- Саша такси 4-2
Максини Другари-Инвалиди 7-2

Резултати дванаестог дана такмичења 11. август:
Макце-Саша такси 4-1

Шапине-Оркестар Зорана Зарића 3-0 службено

Јоле тон-Пољопривредно газдинство Радиша Стокић 6-2

Резултати тринаестог дана такмичења 14. август:

Дрим Тим-Инвалиди 9-1
Та екипа-Пољ-газдинство Радиша Стокић 4-6
Ас Арсић-Окрестар Зорана Зарића 5-1

Резултати четрнаестог дана такмичења 15. август:

Јоле тон-Та екипа 7-1
Максини другари-Дрим тим 2-9
Макце-Црвени Ђаволи 4-4 (3:1)

Резултати петнаестог дана такмичења 16. август:
ПИОНИРИ
МЛАДЕ НАДЕ(МАКЦЕ)-РСК РАБРОВО 5-0

ЧЕТВРТФИНАЛЕ:
Шапине-Црвени Ђаволи 1-3
Макце-Ас Арсић 5-2

Резултати шеснаестог дана такмичења 17. август:

ЧЕТВРТФИНАЛЕ:
Пољопривредно газдинство Радиша Стокић -Дрим тим 9-4
Максини другари-Јоле тон 5-1

Резултати седамнаестог дана такмичења 22. август:

Пионири:
Младе наде Макце-Рск Раброво 0-1

Полуфинале:
Максини другари-Црвени ђаволи душманић 8:5
Пољопривредно газдинство Радиша Стокић-Макце 2:6

Резултати осамнаестог дана такмичења 23. август:

Ветерани:

Раброво-Божевац 3-1

утакмица за 3.место.
Црвени ђаволи душманић-Пољопривредно газдинство 6-11

Утакмица за 1. место.
Максини другари-Макце 5-1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*